0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار حکم پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  United Arab Emirates UAE League
Al Ain
۰
۱
Al Sharjah SCC
inprogress
۲۱:۳۰
Al Khaleej Khor Fakkan
۱
۲
Shabab Al Ahli Dubai
Finished
۱۸:۴۵
Baniyas FC
۱
۱
Ittihad Kalba
Finished
۱۸:۴۵
Emirates Club Ras Al Khaimah
۱
۱
Ajman
inprogress
۲۱:۳۰
  France Ligue 1
A.J. Auxerre
۰
۱
AS St. Etienne
inprogress
۲۱:۳۰
  Turkey Cup
Kayserispor
۰
۰
Sivasspor
inprogress
۲۲:۱۵
  Netherlands Eredivisie
SBV Vitesse
۰
۰
AZ Alkmaar
inprogress
۲۲:۳۰
  Norway Eliteserien
Rosenborg BK
۳
۳
FK Haugesund
Finished
۲۰:۳۰
Sarpsborg 08
۰
۰
Molde FK
inprogress
۲۲:۳۰
  United States US Open Cup
Minnesota United
۱
۲
Union Omaha
Finished
۰۴:۳۰
Orlando City SC
۲
۱
Inter Miami CF
Finished
۰۳:۳۰
New York City FC
۱
۰
New England Revolution
Finished
۰۴:۰۰
New York Red Bull
۳
۱
Charlotte
Finished
۰۴:۳۰
Sporting Kansas City
۲
۱
Houston Dynamo
Finished
۰۵:۰۰
Louisville City FC
۱
۲
Nashville SC
Finished
۰۳:۳۰
Sacramento Republic FC
۲
۰
San Jose Earthquakes
Finished
۰۷:۰۰
Los Angeles Galaxy
۳
۱
Los Angeles FC
Finished
۰۷:۰۰
  Morocco Botola Pro
Ittihad Riadhi de Tanger
۰
۰
RSB Berkane
Finished
۰۰:۰۰
  Serbia Cup
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
۲
۱
Partizan Belgrade
Finished
۲۰:۳۰
  South America Copa Libertadores, Group F
Colo Colo
۳
۴
Fortaleza EC
Finished
۰۲:۳۰
CA River Plate
۸
۱
Alianza Lima
Finished
۰۲:۳۰
  Malaysia U21 Cup
UiTM U21
۱
۱
Sabah U21
Finished
۱۳:۱۵
PDRM U21
۱
۰
Negeri Sembilan Naza U21
Finished
۱۳:۱۵
Sarawak United U21
۰
۳
Pahang U21
Finished
۱۲:۴۵
Kelantan U21
۳
۲
Perlis United FC U21
Finished
۱۳:۱۵
Kuching FA U21
۰
۳
Kuala Lumpur FA U21
Finished
۱۲:۴۵
Terengganu FC III U21
۰
۱
Petaling Jaya City FC U21
Finished
۱۳:۱۵
  South America Copa Sudamericana Group G
Independiente
۰
۲
Ceara CE
Finished
۰۵:۰۰
Deportivo La Guaira
۰
۱
General Caballero JLM
Finished
۰۵:۰۰
  South America Copa Sudamericana Group D
Sao Paulo FC
۱
۰
Ayacucho FC
Finished
۰۲:۴۵
Jorge Wilstermann
۰
۲
Everton Vina del Mar
Finished
۰۲:۴۵
  South America Copa Libertadores, Group D
Independiente Del Valle
۳
۰
America Mg
Finished
۰۴:۳۰
Atletico Mineiro
۱
۲
Deportes Tolima
Finished
۰۴:۳۰
  Algeria U21 League 1
Paradou AC U21
۲
۲
USM Alger U21
Finished
۱۲:۳۰
Olympique Medea U21
۲
۱
US Biskra U21
Finished
۲۰:۱۵
NC Magra U21
۰
۲
MC Oran U21
Finished
۲۰:۱۵
NA Hussein Dey U21
۱
۲
RC Arba U21
Finished
۲۰:۱۵
CS Constantine U21
۴
۰
Chelghoum Laid U21
Finished
۲۰:۱۵
RC Relizane U21
۰
۸
CR Belouizdad U21
Finished
۲۰:۱۵
  Ecuador Liga Pro Serie B
Chacaritas SC
۲
۰
Indepiendente Juniors
Finished
۰۰:۳۰
Imbabura Sporting Club
۱
۲
Libertad FC
Finished
۰۴:۳۰
Manta FC
۲
۱
CA Santo Domingo
Finished
۰۴:۳۰
  World Friendly International Matches U23
Qatar U23
۲
۳
Jordan U23
Finished
۲۰:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group A
Montevideo Wanderers
۰
۰
Barcelona SC Guayaquil
Finished
۰۲:۴۵
Atletico Lanus
۱
۰
Metropolitanos FC
Finished
۰۲:۴۵
  Austria Bundesliga
WSG Wattens Swarovski Tirol
۱
۲
SK Rapid Wien
Finished
۱۹:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Falkenbergs FF
۱
۱
BK Olympic
Finished
۱۹:۳۰
Angelholms FF
۴
۰
Lindome GIF
Finished
۱۵:۳۰
Åtvidabergs FF
۰
۱
IK Oddevold
Finished
۱۸:۳۰
GAIS
۳
۰
Oskarshamns Aik
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Napoli U19
۲
۰
Genoa U19
Finished
۱۷:۰۰
  Croatia Croatia Cup
HNK Rijeka
۱
۲
HNK Hajduk Split
inprogress
۲۱:۳۰
  Denmark 2. Division
Middelfart G og BK
۱
۲
Brabrand IF
Finished
۱۵:۳۰
B93 Kopenhagen
۰
۲
Naestved BK
Finished
۱۵:۳۰
Thisted FC
۱
۳
Hillerod
Finished
۱۶:۳۰
Hellerup IK
۰
۴
Akademisk Boldklub Gladsaxe
Finished
۱۵:۳۰
Skive IF
۳
۰
FA 2000
Finished
۱۶:۳۰
  Iceland 4. Deild
KFB
۲
۱
Arborg
Finished
۰۰:۳۰
Ymir
۱۰
۱
KFR Hvolsvoellur
Finished
۰۰:۳۰
  Canada Championship
Montreal Impact
۳
۰
Forge FC
Finished
۰۳:۳۰
Cavalry FC
۱
۲
Vancouver Whitecaps
Finished
۰۵:۳۰
  Tunisia Ligue 1, Relegation Group
ES Metlaoui
۱
۰
Esperance Sportive Zarzis
Finished
۱۹:۳۰
Olympique Beja
۰
۰
ES Hammam Sousse
Finished
۱۹:۳۰
  Egypt Premier League
Pyramids FC
-
-
Future FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Al Masry Club
۱
۱
National Bank
inprogress
۲۱:۰۰
  Brazil Carioca 2
Volta Redonda
۳
۱
FC Goncalense
Finished
۰۱:۳۰
  Iceland Iceland Cup
Stjarnan
۰
۳
KR Reykjavik
Finished
۰۰:۱۵
KA Akureyri
۴
۱
Reynir Sandgerdi
inprogress
۲۰:۳۰
Fram Reykjavik
۳
۲
Leiknir Reykjavik
Finished
۱۸:۳۰
  Nepal C Division
Raniban
۱
۲
32 Academy
Finished
۱۱:۳۰
Oasis Club
۱
۲
Pulchowk SC
Finished
۱۴:۴۵
Sports Academy Sangha
۴
۱
Manohara Utd
Finished
۰۸:۱۵
  Sweden Division 1 Norra
Gefle IF
۲
۲
Pitea IF
Finished
۱۸:۳۰
Umea FC
۲
۲
Taby FK
Finished
۱۷:۰۰
Vasalunds/Essinge IF
۱
۰
TEAM TG FF
Finished
۱۷:۳۰
  Poland 1. Division
Arka Gdynia
-
-
Chrobry Glogow
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
SSA Korona Kolporter Kielce
۳
۰
OKS Odra Opole
Finished
۲۰:۳۰
  Tanzania Premier League
Prisons
۱
۱
Geita Gold FC
Finished
۱۷:۳۰
  Finland U20 League
TPS U20
۳
۲
Inter Turku U20
Finished
۱۵:۳۰
FC Honka U20
۰
۳
FC Reipas U20
Finished
۱۴:۳۰
GrIFK U20
۳
۳
Ilves U20
Finished
۱۶:۳۰
VJS Vantaa U20
۲
۳
Atlantis U20
Finished
۱۷:۰۰
IF Gnistan U20
۲
۱
KaPa U20
Finished
۱۴:۳۰
AIFK U20
۰
۱
KaaPo U20
Finished
۱۷:۴۵
PPJ U20
۲
۰
HJK Helsinki U20
Finished
۱۹:۳۰
  Netherlands Tweede Divisie
SV Spakenburg
۱
۱
Scheveningen
Finished
۱۷:۳۰
Kozakken Boys
۲
۰
Quick Boys
Finished
۱۷:۳۰
Noordwijk
۰
۳
Tielse EC
Finished
۱۷:۰۰
HHC Hardenberg
۳
۱
ASWH
Finished
۱۷:۰۰
  Norway 1. Division
Mjondalen IF
۱
۲
Ranheim Trondheim
Finished
۲۰:۳۰
Bryne FK
۰
۰
Stabaek
Finished
۲۰:۳۰
Skeid Oslo
۰
۱
Sandnes Ulf
Finished
۱۹:۳۰
Kongsvinger IL
۱
۳
SK Brann Bergen
Finished
۲۰:۳۰
Stjordals Blink
۱
۳
Sogndal IL
Finished
۲۰:۳۰
Asane IL Ulset
۳
۲
Grorud
Finished
۲۰:۳۰
Fredrikstad FK
۱
۲
KFUM Oslo
Finished
۲۰:۳۰
IK Start Kristiansand
۲
۲
Raufoss Fotball
Finished
۲۰:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 4
ASA Aarhus
۱
۱
Ringkoebing IF
Finished
۱۵:۳۰
AaB 2
۵
۲
Kjellerup IF
Finished
۱۵:۳۰
  Israel Youth League
Beitar Jerusalem U19
۱
۰
Gadna Tel Aviv U19
inprogress
۲۲:۰۰
  Belgium First Amateur Division
K Lyra-Lierse Berlaar
۰
۰
AFC Tubize
inprogress
۲۲:۳۰
Eendracht Aalst
۰
۰
KFC Mandel United
inprogress
۲۲:۰۰
  Brazil Campeonato Brasileiro B
Londrina EC
۲
۱
Operario PR
Finished
۰۲:۳۰
  Tunisia Ligue 1, Championship Group
Club Africain
۲
۱
Ben Guerdane
Finished
۱۹:۳۰
US Monastir
۳
۲
Esperance Sportive de Tunis
Finished
۱۹:۳۰
  Finland Kolmonen
Norrvalla FF
۰
۱
VPV Pallo-Veikot
Finished
۲۰:۳۰
PK Keski-Uusimaa II
۰
۰
FC Kuusysi Lahti Akatemia
inprogress
۲۱:۳۰
PS Kemi
۸
۰
Tervarit
Finished
۲۰:۳۰
KePS
۰
۲
PonPa
Finished
۱۴:۳۰
RoPo
۱
۱
TP 47 Tornio
Finished
۱۶:۳۰
Töölön Taisto
۲
۶
FC Kontu
Finished
۱۶:۳۰
KPV Akatemia
۱
۴
Sporting Kristina
Finished
۲۰:۰۰
  Brazil Serie C
Botafogo PB
۱
۱
Campinense Clube
Finished
۰۳:۳۰
  Belarus Premier League
FC Minsk
۲
۰
Arsenal Dzyarzhynsk
Finished
۱۹:۳۰
  Denmark 3rd Division
Young Boys FD
۱
۱
KFUM Roskilde
Finished
۱۶:۳۰
Karlslunde IF
۱
۲
Vanlose
Finished
۱۵:۳۰
Dalum
۱
۰
Næsby BK
Finished
۱۵:۳۰
Herlev IF
۱
۱
Slagelse
Finished
۱۶:۳۰
BK Frem
۱
۴
FC Roskilde
Finished
۱۶:۳۰
IF Lyseng
۱
۰
VSK Arhus
Finished
۱۵:۴۵
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Varbergs GIF FK
۲
۱
Tolo IF
Finished
۱۶:۳۰
Eskilsminne IF
۲
۲
Vastra Frolunda IF
Finished
۱۶:۳۰
BK Astrio
۱
۱
Sävedalens IF
Finished
۱۶:۳۰
Hittarps IK
۲
۳
Husqvarna FF
Finished
۱۵:۳۰
Hoganas BK
۰
۴
Landvetter IS
Finished
۱۵:۳۰
  Hungary NB I Women
Ferencvarosi TC (W)
۴
۱
Gyori ETO (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Botafogo SP U20
۰
۰
Internacional Bebedouro U20
inprogress
۲۲:۳۰
  United States NWSL
Seattle Reign FC (W)
۱
۰
Kansas City Current (W)
Finished
۰۶:۳۰
  Austria Landesliga
SC Fussach
۰
۳
SC Austria Lustenau
Finished
۱۳:۳۰
FC Eisenkappel
۰
۲
Gurnitz
Finished
۱۹:۳۰
SV Krottendorf
۰
۰
FC Almenland
Finished
۱۹:۳۰
Blau Weiss Feldkirch
۰
۱
FC Bizau
Finished
۱۷:۰۰
Union Innsbruck
۶
۰
Zams
Finished
۱۳:۳۰
SV Gossendorf Jaz
۰
۱
USV Draxler Mooskirchen
inprogress
۲۱:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Lillestrom 2
۲
۰
Harstad IL
Finished
۱۸:۳۰
  United States NISA
Michigan Stars
۲
۱
Bay Cities FC
Finished
۰۲:۰۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Mjolby AI FF
۲
۰
Saffle FF
Finished
۱۷:۳۰
Vanersborgs FK
۳
۲
Yxhults IK
Finished
۱۸:۳۰
Nordvarmland FF
۱
۴
IK Gauthiod
Finished
۱۷:۳۰
  Egypt Division 2
El Mansoura
۲
۰
Al Zarka
Finished
۱۸:۳۰
El Hammam
۱
۱
Al Magd
Finished
۱۸:۳۰
FC Porto Suez
۱
۲
Suez Montakhab
Finished
۱۸:۳۰
Sed Elmahla
۴
۰
EL Raja Marsa Matrouh
Finished
۱۸:۳۰
Abu Qir Semad FC
۳
۲
Al Olympi
Finished
۱۸:۳۰
Ala'Ab Damanhour
۰
۰
Baladiyet El Mahallah
inprogress
۱۸:۳۰
Kafr El Sheikh SC
۲
۲
Pioneers FC
Finished
۱۸:۳۰
  United Arab Emirates UAE U21 League
Al Nasr U21
۱
۲
Al Wahda Abu Dhabi U21
Finished
۱۸:۴۵
Al Jazira U21
۱
۲
Al Wasl U21
Finished
۱۸:۴۵
Al Orooba U21
۱
۰
Al Dhafra U21
Finished
۱۸:۴۵
  Sweden 2. Division Norrland
Sund IF
۰
۲
Storfors AIK
Finished
۱۵:۳۰
Sandviks IK
۴
۳
Algarna-Harnosand IF
Finished
۱۷:۳۰
Gottne IF
۲
۳
Ytterhogdals IK
Finished
۱۸:۳۰
Bodens BK
۰
۱
Friska Viljor
Finished
۱۶:۳۰
Kiruna FF
۴
۲
Umea FC Academy
Finished
۱۵:۳۰
IFK Oestersund 1906
۰
۱
Lulea IFK
Finished
۱۳:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
FC Rosengard
۲
۱
Osterlen FF
Finished
۱۶:۳۰
IFK Berga
۰
۰
Nosaby IF
Finished
۱۶:۳۰
Ariana FC
۳
۱
Rappe GOIF
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Kungsangens IF
۳
۰
Hudiksvalls Forenade
Finished
۱۷:۳۰
Ragsveds
۳
۱
Forsbacka IK
Finished
۱۸:۳۰
Kvarnsvedens IK
۲
۲
FC Jarfalla
Finished
۱۷:۳۰
IFK Uppsala
۴
۲
FC Gute
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Reserve League
Talleres Remedios Reserves
۳
۰
Los Andes Reserves
inprogress
۱۹:۳۰
Deportivo Camioneros Reserves
۲
۲
Nueva Chicago Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Villa San Carlos Reserves
۲
۰
CA Fenix Pilar Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
General Lamadrid Reserves
۱
۰
CA Claypole Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Chacarita Juniors Reserves
۰
۰
Villa Dalmine Reserves
inprogress
۱۸:۳۰
All Boys Reserves
۰
۰
Defensores de Belgrano Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Torpedo Kutaisi
۰
۰
FC Gagra
inprogress
۲۱:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Real Monarchs SLC
۰
۱
Houston Dynamo FC II
Finished
۰۵:۳۰
  Finland Suomen Cup
KJP Kouvola
۳
۶
SalPa Salo
Finished
۱۷:۳۰
KuPS Kuopio
۵
۱
EIF Ekenas
Finished
۱۶:۳۰
Poxyt
۰
۷
HIFK
Finished
۱۴:۳۰
  United States USL League Two
FC Miami City
۱
۰
Tampa Bay United
Finished
۰۲:۳۰
Albion Hurricanes Royals
۱
۱
Corpus Christi FC
Finished
۰۴:۳۰
Charlotte Independence II
۵
۱
Tobacco Road
Finished
۰۳:۳۰
AC Connecticut
۲
۴
Black Rock FC
Finished
۰۳:۳۰
Dalton Red Wolves SC
۳
۲
Peachtree City MOBA
Finished
۰۴:۰۰
Toledo Villa FC
۰
۵
South Bend Lions
Finished
۰۳:۳۰
Houston FC
۲
۲
Round Rock SC
Finished
۰۴:۳۰
FC Motown II
۰
۲
Manhattan SC
Finished
۰۴:۰۰
Cedar Stars Rush
۰
۰
New Jersey Copa
Finished
۰۴:۳۰
Long Island Rough Riders
۵
۰
Hudson Valley Hammers
Finished
۰۳:۳۰
  Fiji Cup
Nadi
۱
۲
Lautoka
Finished
۱۱:۳۰
Nadroga
۱
۱
Tailevu Naitasiri
Finished
۰۹:۳۰
  Germany Verbandsliga
Germania Schwanheim
۱
۳
SG Walluf
Finished
۱۷:۳۰
Rot-Weiss Frankfurt
۳
۱
JSK Rodgau
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden Svenska Cupen Women
Rosengard (W)
۱
۱
BK Hacken (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Brazil Mineiro 2
Boa Ec
۳
۲
Uberaba
Finished
۰۳:۰۰
Democrata SL
۳
۰
Tupi MG
Finished
۰۳:۰۰
Ipatinga
۱
۱
Varginha EC
Finished
۰۳:۳۰
Nacional MG
۱
۰
Uniao Luziense
Finished
۰۳:۴۵
SC Aymores
۰
۰
Betim FC
Finished
۰۳:۰۰
  Netherlands Derde Divisie
HVV Hollandia Hoorn
۱
۱
GVV Unitas
Finished
۱۶:۳۰
Groene Ster
۱
۱
Blauw Geel 38
inprogress
۲۱:۳۰
Haaksbergse Sport Club 1921
۷
۲
UNA
Finished
۱۷:۰۰
  United States NPSL
Minnesota TwinStars
-
-
Joy St Louis Park
Finished
۰۴:۳۰
Central Florida Panthers SC
۱
۰
Miami Dutch Lions
Finished
۰۳:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Sleipner IK Norrkoping
۱
۳
Smedby AIS
Finished
۱۶:۳۰
Assyriska Foreningen
۰
۱
Enskede IK
Finished
۱۶:۳۰
Karlbergs BK
۱
۱
Nykopings BIS
Finished
۱۶:۳۰
  Uruguay Reserve League
Albion Reserves
۰
۰
Defensor Sporting Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
  Macao 2nd Division
Hong Lok
۱
۱
Cheng Loi
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Uraedd FK
۱
۱
Vindbjart FK Vennesla
Finished
۱۶:۳۰
  South America Copa Libertadores, Group G
Penarol Montevideo
۲
۱
Colon de Santa Fe
Finished
۰۴:۳۰
Cerro Porteno
۰
۱
Olimpia Asuncion
Finished
۰۴:۳۰
  Colombia Primera B
FC Leones
۱
۱
Llaneros FC
Finished
۰۳:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
Dornbreite
۶
۲
SV Frisia 03
Finished
۱۵:۳۰
  Bhutan Presidents Cup
Thimphu City
۱
۱
Paro FC
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 2. Division Group 2
Valerenga IF Oslo II
۳
۱
Tromsdalen UIL
Finished
۱۹:۳۰
  Slovenia Prva liga
Tabor Sezana
۳
۱
ND Triglav Kranj
Finished
۲۰:۰۰
  Ivory Coast Ligue 1
FC San Pedro
۱
۰
Racing Club d'Abidjan
Finished
۲۰:۳۰
  Republic of Kosovo Cup
KF Llapi Podujeve
۰
۰
FC Drita Gjilan
inprogress
۲۲:۳۰
  Faroe Islands Meistaradeildin
Víkingur Gota
۷
۰
AB Argir
Finished
۱۸:۳۰
B68 Toftir
۰
۰
NSI Runavík
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Serie D Group 5
Gremio Anapolis
۱
۲
Brasiliense FC
Finished
۰۳:۳۰
  Cameroon Elite Two
AS FAP
۲
۲
Unisport Bafang (Haut-nkam)
Finished
۱۹:۰۰
  Netherlands Eredivisie Cup Women
ADO Den Haag (W)
۱
۶
FC Twente 1965 (W)
Finished
۱۷:۰۰
PSV Eindhoven (W)
۰
۲
Ajax Amsterdam (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Karbach
۰
۴
FC Hertha Wiesbach
Finished
۱۸:۰۰
TuS Mechtersheim
۰
۳
SV Eintracht Trier
Finished
۱۷:۳۰
  Angola Girabola
Kabuscorp SC do Palanca
۰
۰
Progresso Sambizanga
inprogress
۱۸:۳۰
Cuando Cubango
۰
۰
Sporting de Benguela
inprogress
۱۸:۳۰
Primeiro de Agosto
۰
۰
Sagrada Esperanca
inprogress
۱۸:۳۰
G.D. Interclube
۰
۰
Atletico Petroleos de Luanda
inprogress
۱۸:۳۰
Recreativo do Libolo
۰
۰
FC Onze Bravos do Maquis
inprogress
۱۸:۳۰
CD Lunda-Sul
۰
۰
Sporting de Cabinda
inprogress
۱۸:۳۰
  Norway U19 Elite League
Grorud U19
۲
۰
Lillehammer U19
Finished
۱۶:۳۰
Baerum SK U19
۳
۰
Kongsvinger U19
Finished
۱۶:۳۰
Stromsgodset U19
۵
۰
Start U19
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Copa Argentina
Gimnasia y Esgrima La Plata
۱
۰
Deportivo Liniers
Finished
۰۰:۴۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
RSV Eintracht 1949
۱
۴
Greifswalder FC
Finished
۱۶:۰۰
  Australia Victoria Cup Women
Calder Utd SC (W)
۵
۰
Boroondara Eagles (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Faroe Islands 1. Deild
B71 Sandur
۴
۰
NSI Runavik II
Finished
۱۹:۰۰
  Austria Women Cup
SV Horn (W)
۰
۵
SK Sturm Graz (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Poland Cup Women
KKS Czarni Sosnowiec (W)
۴
۰
Slask Wroclaw (W)
Finished
۲۰:۰۰
  Poland IV Liga
GKS Prochowiczanka Prochowice
۰
۵
ZKS Gornik Zlotoryja
Finished
۲۰:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 1
Frederikssund IK
۱
۵
Ishoj
Finished
۱۵:۳۰
  Luxembourg National Division
FC Mamer 32
۰
۱
US Hostert
inprogress
۲۲:۰۰
  Austria League 1 Women
FSK St. Polten Spratzern (W)
۳
۰
SV Neulengbach (W)
Finished
۱۵:۳۷
  Albania Superliga
Skenderbeu Korce
۰
۰
KS Teuta Durres
Finished
۱۹:۳۰
KF Laci
۳
۴
KF Partizani Tirana
Finished
۱۹:۳۰
Kastrioti Kruje
۱
۳
KS Vllaznia Shkoder
Finished
۱۹:۳۰
KF Tirana
۲
۳
KS Kukesi
Finished
۱۹:۳۰
  Republic of Korea K-League Women
Suwon FMC (W)
۲
۱
Sejong (W)
Finished
۱۱:۳۰
Gyeongju H&N Power (W)
۳
۰
Boeun Sangmu (W)
Finished
۱۳:۳۰
Changnyeong FC (W)
۱
۲
Jeonbuk Hwacheon KSPO (W)
Finished
۱۳:۳۰
Incheon Hyundai Steel Red Angels (W)
۵
۲
Seoul City (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Russia FNL 2, Group 1
FK Chernomorets Novorossiysk
۵
۱
Druzhba Maikop
Finished
۱۹:۳۰
  Estonia Esiliiga
Paide Linnameeskond II
۰
۶
FC Flora Tallinn II
Finished
۱۹:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Cooks Hill United FC Reserve
۴
۰
Lake Macquarie Reserves
Finished
۱۴:۴۵
  Czech Republic 1. Liga U19
Mlada Boleslav U19
۰
۵
FC Pardubice U19
Finished
۱۴:۳۰
  Colombia Liga Femenina
America de Cali (W)
۲
۰
Deportivo Pereira (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Brazil Amapaense
Trem AP
۵
۰
Sao Paulo AP
Finished
۰۳:۴۵
  Chile Primera B
Copiapo
۰
۱
Union San Felipe
Finished
۰۴:۳۰
  Australia Queensland Premier League
SWQ Thunder
۶
۱
Ipswich Knights
Finished
۱۴:۳۰
  Denmark DBU Pokalen
OB Odense
۰
۱
FC Midtjylland
Finished
۱۷:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
Grindavik (W)
۰
۰
Fjardabyggd/Hottur/Leiknir (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Switzerland Super League
FC Schaffhausen
۲
۲
FC Luzern
Finished
۲۰:۳۰
  Australia NPL Youth Queensland
Gold Coast United U23
۰
۰
Brisbane City U23
inprogress
۱۴:۰۰
  India Delhi League Women
Indian Arrows (W)
۰
۱
Kickstart Karnataka FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Sweden Svenska Cupen
Hammarby IF
۰
۱
Malmo FF
Finished
۱۷:۳۰
  Morocco Botola Pro 2
UTS Rabat Touarga
۳
۱
Raja Beni Mellal
Finished
۲۰:۳۰
  Ireland Leinster Senior League
Kilnamanagh AFC
-
-
Home Farm FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید